Idea

„Żadna granica, zarówno fizyczna, jak i umowna wyznaczające kres ludzkich możliwości, nie jest w stanie ograniczyć wolności marzeń,  które prowadzą człowieka do zwycięstwa nad samym sobą. A to zwycięstwo, choć najtrudniejsze, daje największą radość i siłę.” Andrzej Żubrycki

 

IDEA

 

Jesteśmy najzwyczajniejszą na świecie parą zakochanych w sobie ludzi. Jedyne, co nas różni od większości, to postanowienie, że zamiast kolekcjonować wymówki, będziemy kolekcjonować wspomnienia. Żebyśmy kiedyś, w wieku 80 lat, w fotelu przy kominku, trzymając się za ręce, popłakali się, nie dlatego, że nie żyliśmy naszym życiem naprawdę, ale dlatego że z całego serca chcielibyśmy przeżyć je jeszcze raz, dokładnie tak samo. Oprócz tego, nasze życie jest takie, jak reszty ludzi: wiecznie brakuje nam kasy, Marta nie ma stałej pracy, boi się urzędów i wypełniania jakichkolwiek papierów. Kornel nie umie pływać i boi się latać samolotem. Nasza znajomość języków pozostawia wiele do życzenia, a my nie mamy nic wspólnego z ideałem, ale, jak uparcie powtarza Marta: PRZESTAŃ DĄŻYĆ DO IDEAŁU, ZACZNIJ DĄŻYĆ DO SZCZĘŚCIA. Ależ tak, boimy się, że nam się nie uda, ale to nas nie powstrzymuje przed tym, żeby zrobić wszystko, aby się jednak udało.Dlatego postanowiliśmy pokazać Ci kawałek naszego życia. I kawałek życia innych, podobnych do nas, odważnych marzycieli. Udowadniamy, że marzenia można spełniać, niezależnie od kwoty na koncie, od lęków, które masz i od możliwości. Na świecie jest mnóstwo ludzi, którzy realizują swoje marzenia! Dołącz do nas i przekonaj się sam. Twoje wymarzone życie czeka na Ciebie. POKAZUJEMY, ŻE SIĘ DA. Skoro my możemy, to Ty też. Nie szukaj więcej wymówek, szukaj możliwości, sposobów i okazji. Na świecie jest ich niekończąca się ilość.

 

WAŻNE

 

W projekcie nie chodzi o odznaczanie kolejnych marzeń jako zrealizowanych, i w niewielkim stopniu chodzi o cel sam w sobie. Chodzi o drogę, którą podążamy w naszym życiu. To droga jest najważniejsza i robienie rzeczy, które nas uszczęśliwiają. Jeśli więc Twoim marzeniem jest nauczenie się tańczyć, to każda lekcja powinna Ci przynosić radość. Jeśli wybierasz podróż dookoła świata, ciesz się każdym jej etapem, każdą podróżą.Projekt nie jest projektem komercyjnym, a jedynym celem jest zainspirowanie jak największej ilości osób do spełniania marzeń, wiary w siebie i poszukiwania swojej własnej definicji szczęścia. Chcemy stworzyć społeczność wspierających się ludzi idących w podobnym kierunku. 

 

REALIZACJA MARZEŃ

 

W czasie trwania całego projektu, na stronie będziesz mógł obserwować naszą (Marty, Kornela i Ambasadorów projektu) drogę do realizacji marzeń. Nasze kroki, zmagania z rzeczywistością i naszą radość. Zainspirujemy Cię do ruszenia się z kanapy, pokazując, że każdy, niezależnie od wieku, zarobków, sytuacji i niekończącej się listy wymówek, może żyć fantastycznym życiem.To bardzo osobista droga, ponieważ marzenia są wyrazem naszych najgłębszych potrzeb, wiążą się z naszą duszą i misją życiową. Otwieramy się przed Tobą, żeby Cię zainspirować i zmotywować. Prosimy uszanuj to, i weź to, co dla Ciebie najlepsze. Robimy to dla Ciebie. To projekt całkowicie idealistyczny, niekomercyjny.Znajdziesz tu inspirujące filmy, artykuły i reportaże dotyczące nie tylko naszej drogi, ale też ważnych wskazówek dla Ciebie, pomocnych w realizacji marzeń, motywacji i poszukiwaniu szczęścia. Czekamy tu zawsze na Ciebie. Pomóż nam stworzyć wartościową, wspierającą się społeczność, pełną inspiracji, radości, zaangażowania i spełnionych marzeń!

 

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W WYZWANIU?

 

 Polub nasz FANPAGE, żebyś mógł obserwować co się u nas dzieje

Dołącz do WYDARZENIA na facebooku

Spisz swoją LISTĘ MARZEŃ - Tu znajdziesz pomocny ARTYKUŁ

Podziel się swoją listą na swoim facebooku, blogu, na stronie wydarzenia lub daj znać, że ją masz i zaczynasz realizację

Wpisy dotyczące realizacji marzeń lub dążenia do ich realizacji oznaczaj #12marzenw2016 i #DLPchallenge

Inspiruj się, śledź nasz profil, bloga i bądź z nami w kontakcie. Jesteśmy tu dla Ciebie.