O nas

IMG 9714

 

TWÓRCY PROJEKTU DLP

 

Jesteśmy najzwyczajniejszą na świecie parą zakochanych w sobie ludzi. Jedyne, co nas różni od większości, to postanowienie, że zamiast kolekcjonować wymówki, będziemy kolekcjonować wspomnienia. Żebyśmy kiedyś, w wieku 80 lat, w fotelu przy kominku, trzymając się za ręce, popłakali się, nie dlatego, że nie żyliśmy naszym życiem naprawdę, ale dlatego że z całego serca chcielibyśmy przeżyć je jeszcze raz, dokładnie tak samo. Oprócz tego, nasze życie jest takie, jak reszty ludzi: wiecznie brakuje nam kasy, Marta nie ma stałej pracy, boi się urzędów i wypełniania jakichkolwiek papierów. Kornel nie umie pływać i boi się latać samolotem. Nasza znajomość języków pozostawia wiele do życzenia, a my nie mamy nic wspólnego z ideałem, ale, jak uparcie powtarza Marta: PRZESTAŃ DĄŻYĆ DO IDEAŁU, ZACZNIJ DĄŻYĆ DO SZCZĘŚCIA. Ależ tak, boimy się, że nam się nie uda, ale to nas nie powstrzymuje przed tym, żeby zrobić wszystko, aby się jednak udało.

 

Marta – zwyczajna dziewczyna z małego miasteczka na zachodzie Polski, z dużymi ambicjami, wielkimi marzeniami i mnóstwem lęków, które nie pozwalały ich realizować. Dopóki nie postanowiła, że będzie inaczej. Idealistka i marzycielka, zawsze po stronie pasji i miłości. Zakochana w każdym elemencie życie, w doświadczaniu zmysłami i czuciu… z czym wiąże się jej najwyższa wartość, jaką jest celebracja życia. I to właśnie ta potrzeba odczuwania nie pozwoliła jej nigdy porzucić marzeń o dalekich podróżach, nowych smakach, wielkich oceanach i przygodach. Wychowana przez rodziców humanistów, tatę baśniopisarza i mamę, która spełniała kolejne marzenia swoich dzieci. W czasie 18 urodzin zerwała z drzewka marzeń, które przygotowali rodzice, życzenie „wiatru we włosach”. Po 10 latach uczenia się odwagi,  zakochana, w życiu i w swoim Narzeczonym, wyrusza w podróż po spełnienie marzeń.

 

Kornel – chce na jakiś czas uciec z wielkiego miasta. Próbuje zmienić podejście do życia, w którym pieniądz jest najważniejszy i wszystko musi być poukładane od deski do deski. Lekki pesymista, który nie do końca wierzy w siebie i w to, co może osiągnąć, mimo, że bardzo chce. Nieustannie zaskakuje sam siebie, udowadniając, że wszystkie ograniczenia kryją się w naszej głowie. Z ambicjami na ciekawsze życie i spełnienie marzeń. 

 

TROCHĘ WIĘCEJ O NAS, czyli jak to się z stało, że komputerowiec i psycholożka... 

 

Więcej o nas przeczytasz także w bardzo osobistym artykule Marty napisanym dla Asi, która prowadzi bardzo inspirującego bloga o relacjach Podróż We Dwoje

 

GDZIE NAS ZNAJDZIESZ? CZYLI CO ROBIMY ZAWODOWO?

 

Chwilowo jeszcze w Warszawie, a czasem też w Krakowie... 

Kornela znajdziesz w warszawskim biurze, siedzącego przy biurku i stukającego w klawiaturę, gdzie dba o to, żeby strona jednej z dużych polskim firm działała bez zarzutu.

A Martę możesz spotkać właściwie wszędzie, ponieważ jako psycholog i coach z zawodu, a wolny duch z natury, pracuje jako freelancer i Life Designer. Dostaje różne propozycje i bywa w różnych miejscach. Czasem w radiu bądź telewizji, czasem w warszawskich kawiarniach, gdzie prowadzi coaching z klientami, bywa też na wykładach i warsztatach, które prowadzi w różnych miejscach w Warszawie i w Polsce. Jednak najbardziej prawdopodobne w porze zimowej, że spotkasz ją również klikającą w klawiaturę, gdzie pisze swoje ukochane kursy online, dzięki którym może na wysokim poziomie pracować z ludźmi na całym świecie. Jak tylko będziemy się zbliżać do wiosny, z pewnością przeczytasz o jej warsztatach, na które będzie się można wybrać do października, po czym, i Martę i Kornela spotkasz gdzieś... w świecie. 

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o Life Designie, odwiedź jej STRONĘ WWW i FANPAGE

 

 

A tak w kilku zdjęciach wyglądały nasze spełnione marzenia w 2015...

Więcej o spełnionych marzeniach z tego roku przeczytasz w ARTYKULE

 

 

PicMonkey Collage1 3